Зверненя до українців

20/01/2023 Off By admin

Дорогі мої друзі, любі мої українці. Біль втрати – це болюча рана. Цей біль ми всі відчуваємо, бо ми Єдині. Але я хочу саме зараз, в ці пекельні дні направити ваші думки і емоції в Правильне русло! Бо ненависть та прокльони, які зараз лунають з постів в стрічці, повернуться нам же! Ракетами по нашим мирно сплячим містам та селам. Війна давно вже перестала бути лише на фронті, лише у фізичній реальності! Війна йде в Серці кожного з нас! Там, де Світло і Тінь сходяться у вічному двобої! Перемагає та енергія, яку годуємо своєю Силою в цю мить.

Я, як ніхто знаю, як важко нести Світло в собі попри біль, втому і втрати… але є тільки Один Вірний спосіб наблизити нашу ПЕРЕМОГУ! Це Молитва!
Молитва приводить ваші тонкі тіла в рівновагу, а це дає силу і фізичному тілу.

Молитва творить Дива! А саме Дива потребує наша фізична реальність просто зараз.

Тому, саме тоді, коли втрачаєш орієнтир.
Саме тоді, коли від болю хочеться вити.
Саме тоді, коли від зневіри опускаються руки..
Саме тоді… Саме в цей час – Молись! Бо це і є найкраща мить для Молитви! Це і Є МОМЕНТ ІСТИНИ!

Так.. Момент ІСТИНИ настає!
Темрява відчуває Схід Сонця, який для неї означає смерть,тому вдається до найвишуканіших в своїй темній спокусі методів. Будьте обережні в ці миті життя.

Бережіть Серце своє від ненависті, бо вона вб’є не ворога – вона вб’є вас, а оскільки ми всі зв’язані тонкою ниткою Долі Української, це вбиває і всіх нас… Це отрута, яку ми випиваємо в надії, що помре ворог… А ворог тільки радіє і вже протирає свої мацні огидні зкривавлені руки…

Зупинись!.. не давай йому ту силу!!! залиш ворога без життєдайних для нього енергій! Вдар по ньому Світлом своєї Душі. Вдар по ньому Щирою молитвою! Молитвою Захисту і Любові за воїнів наших, за дітей наших, за батьків, за нас всіх, хто пліч опліч стоїть в цьому Дозорі так довго, що здається втомився.. здається впаде… Ось-ось і впаде від втоми замертво…. Аж тут Сила Молитви пронизує Простір і Блискавкою Любові дає Заряд кожному з нас! бо ми всі зв’язані невидимою ниткою Долі Української, а значить, ми всі зараз – на передовій.

Той Заряд не дає впасти. Той Заряд стає високоточною зброєю в руці воїна, Той Заряд стає високоточними рятуючими рухами хірурга. Той Заряд стає високоточним словом з вуст президента та дипломатів. Той Заряд дає вихователям в садочку посміхатися переляканим діткам, заспокоюючи їх своїм теплом.

Той Заряд йде по Колу, тримаючи ВСІХ нас в Єдиному Ритмі. Ритмі Серця Вільної України, яке спокійне, бо знає, що Перемога вже сталася на тонкому плані! Ну… Не зволікай! Дай Заряд! ДАЙ ЗАРЯД Чистоти свого Серця! Бо ти і Є той самий П’ятий Елемент, без якого нам сьогодні до Перемоги лише один крок!.. чуєш?

ДАЙ ЗАРЯД!

Мій щоденник Перемоги

1601.2023, написано після трагедії в Дніпрі на моїй сторінці у фейсбук

П.С. Всі молитви, які ми читаємо спільним Колом  >тут<

Footer.php