Молитви за УКРАЇНУ

20/01/2023 Off By admin
На ваші численні прохання пишу тексти наших неканонічних молитов,
які ми прийняли в Потоках Рейкі з Тетяною Дугельною.
Кожен день о 12:00, за київським часом збираємося, хто б де не був.
На тонкому плані ми всі РАзОМ! 💛💙🙏
та на каналі Тетяна Дугельна бувають і прямі трансляції.
Підписуйтеся. Слідкуйте за анонсами.
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА Святого Франциска з Асижу (єдина канонічна молитва в нашому списку)
Господи, вчини з мене знаряддя Твого Миру:
де ненависть – вчини, щоб я ніс Любов;
де кривда – щоб я ніс Прощення;
де розлам – щоб я ніс Єдність;
де сумнів – щоб я ніс Віру;
де помилка – щоб я ніс Правду;
де розпач – щоб я ніс Надію;
де смуток – щоб я ніс Радість;
де темрява – щоб я ніс Світло.
Вчителю, вчини так, щоб я не стільки шукав бути втішеним, скільки втішав інших;
не стільки шукав бути зрозумілим – скільки розумів;
не стільки шукав бути любимим – скільки любив.
Бо, віддаючи – отримуємо,
прощаючи – отримуємо самі прощення;
помираючи – воскресаємо до Вічного Життя!
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА МАТЕРІ
Господи, я знаю ти чуєш мене. Чув та допомагав завжди. Господи, я вірю в тебе, бо ти Світло, яке веде мене по життю, ти Любов, яка дає мені сили, ти моя Надія, якою живу у самі скрутні часи. Молюсь тобі, Боже, за моїх дітей. Славлю тебе!
Господи, ти завжди був поряд з моїми дітьми, то ж не покидай їх і надалі. Моє життя швидкоплинне, а ти Вічний. Даруй їм вічну Віру у Твоє Чудо та Любов до Життя.
Я прошу тебе дай їм життя довге та щасливе. Щоб вони могли відчути красу кожної хвилини, вдихнути чистоту твого сяйва та просвітліти у своїх помислах.
Прошу захисти, моїх дітей від горя, смутку і болю. Нехай свій досвід вони отримують через радість життя та уміння бути вдячними за його кожну хвилину.
Збережи їх від обману та безчестя, щоб навіть до своїх ворогів вони ставились людяно. Нехай ніколи не втрачають гідність, щоб мені та тобі не було соромно за них.
Дай моїм дітям мужності та сил у боротьбі зі злом, щоб вони могли славити тебе. Прославляючи тебе на небі, вони будуть вірними тобі на Землі. Боже, нехай твоя Сила буде їх Силою Духу, твоя правда їх направляє по шляху, твоя Любов буде їх найміцнішою зброєю.
Спрямуй їх увагу на добро та співчуття до інших, щоб вони ставали мудрішими щодня та відкривали свої серця. Нехай чудо твоєї присутності вони побачать у кожній хвилині свого життя, у кожній людині та кожній події, яку вони проживають. Прояви Чудо, приведи моїх дітей до перемоги над внутрішніми та зовнішніми ворогами.
Господи, прошу тебе, як мати. Бо нікого Сильнішого та Мудрішого крім тебе я не знаю. Господи Мудрий та Милосердний, прошу за дітей своїх. Знаю, що ти завжди з ними поряд. Вірю, Славлю і Дякую тобі.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА ЗА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Отче наш! Той, який створив нас для щасливої Долі. Той, який об’єднує усі народи Світу. Той, Силою та Волею, якого відбувається все на Землі! Вірю і Молюсь тобі всім серцем.
Матінко Божа! Та, яка народила Сина Божого! Та, яка Вірою та Любов’ю смиренно прийняла Долю свого Сина. Та, яка заступається та захищає кожну дитину і людину на Землі. Лину до тебе своєю жіночою Душею.
Закликаю вас і молю про допомогу моєму Чоловікові, Сину, Батьку, Брату, Дідусю який боронить Мир та спокій України у цю хвилину. Нехай Ваша Воля захистить мого Героя, який мужньо відстоює кожен клаптик України. Нехай ваші Ангели та Архангели накриють його та всіх наших Захисників Своїм невидимим Щитом від куль ворогів.
Я прошу вас, як Жінка, Мати, Донька, Сестра, Онучка про милість до нього та про збереження цілісності моєї України. Даруйте йому Силу Духу, Мужність, Відвагу у праведних боях та Оптимізм, Милосердя та Віру у повсякденні.
Прошу Благословити його на виконання свого чоловічого призначення, щоб він зміг вистояти у боях за Україну, повернутись живим додому та потім відбудувати нашу Країну та її прекрасне майбутнє.
Я вірю у вашу справедливість та благаю, щоб настав Мир в Україні. Я прошу вас зупинити війну та дати нам можливість відбудувати нове світле суспільство, в якому вірять у Бога, допомагають один одному, живуть у злагоді та бережуть мир.
Дякую, Отче, за твою Милість до нас.
Дякую, Матір Божа, за твоє Милосердя.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА ЗА ЖІНОК ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ
Боже Справедливий! Матінко Божа Милосердна!
Прошу вас захистити Жінок Українських батальйонів, які взяли до рук автомати, щоб захистити свою Землю, своїх дітей, свої сім”ї. Прошу Ангелів та Архангелів закривати їх від куль ворогів, щоб вони повернулись здоровими додому та принесли Перемогу.
Боже, Благослови їх подвиги на полі бою, де ці героїчні Жінки дають відсіч ворогам, бо вони Берегині наших Земель. Пресвята Богородице, помилуй їх та молись за них, бо їх Душі зараз повністю належать Україні і боронять її цілісність та свободу.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА за МИР
Боже, Творцю і Отче всіх людей, Ти закликаєш до себе всі народи світу. Просвіти їх, щоб серед суєти нашого часу вони дізналися про те, що може принести їм мир. Збуди в них щире прагнення до порозуміння і єдності. Допоможи їм прощати одне одному те зло, яке вони заподіювали і продовжують заподіювати своїм ближнім, допоможи їм співпрацювати у справі миру, поважаючи права кожної людини, у згоді з Твоєю волею. Очисти їхні серця від усякої образи і ненависті. Збережи всі народи від гордині, егоїзму і міжнаціональної ворожнечі.
Хай усі народи усвідомлять свій обов’язок піклуватися про мир і рішуче стануть на шлях єдності, з любов’ю співпрацюючи один з одним.
Поблагослови, Боже, тих, хто присвячує себе великій справі творення миру. Нехай буде завжди благословенне Твоє святе Ім’я і нехай прийде в наші душі і на наші землі Твоє Царство справедливості, миру та згоди.
Амінь.
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА КУПОЛ НАД ГУМАНІТАРНИМИ КОНВОЯМИ
Закликаю Богів та Богинь нашого Славянського Роду, Вищі Сили Світла, всіх Робітників Світла, Ангелів та Архангелів утримувати Купол Захисту над Україною до її повної перемоги. Прошу розкрити та утримувати Купол Захисту над гуманітарними колонами для Блага всіх людей. Прошу припинити вогонь, щоб люди могли пройти або проїхати по гуманітарним коридорам. Прошу захистити людей, дати можливість всім бажаючим переміститись у безпечні місця, отримати необхідну допомогу, їжу та ліки.
Я закликаю Всі Сили Світла для захисту і підтримки кожного українця і тих, хто на нашій землі відстоює свободу України разом з нами. Я закликаю Всі Сили Світла про допомогу у відновленні Миру в Україні зараз. Я закликаю Вищі Сили Світла прискорити Перемогу України.
Дякую всім, хто зараз допомагає створювати ці гуманітарні коридори на всіх рівнях. Дякую Вищим Силам Світла за те, що накриваєте своїм Куполом ці місця!
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ, ЯКИХ ВИВЕЗЛИ З УКРАЇНИ
Пресвята Богородице, Матінко Небесна та Земна.
Прошу тебе взяти під Захист Покрова Свого Серце кожної дитини, яку насильно вивезли з України на ворожу землю.
Зігрій їхні серця. Дай їм свій Захист, щоб кожна українська дитина повернулася додому в Україну, в свою сім’ю, в свою РОДину живою та здоровою.
Боже, Володарю Небесний та Земний, допоможи тим, хто на всіх рівнях працює над поверненням українських діточок в Україну.
Віримо в Правду Твою.
Любимо та Славимо Тебе.
Дякуємо, Тобі, Боже.
Дякуюємо, Тобі, Матінко-Захистнице.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА ЗА ПОЛОНЕНИХ
Пресвята Богородице, Діва Маріє.
Візьми під Захист Покрова Свого тих, хто зараз знаходиться в полоні ворогів.
Зігрій їхні Серця. Підтримай їхній Дух. Дай Сил встояти.
Дай наснагу Жити, Вірити, Любити.
Дай Сили вижити та повернутися живими та здоровими додому.
Архангеле Михаїле, тримай над ними Щит Захисту. Борони від насилля та знущань.
Дай Сили вірити та сподіватися
Боже Правий, наблизь час повернення українців з полону до дому, до рідних.
Прояви Свою Волю, Силу та Милосердя.
Віримо та Славимо Тебе і всіх Твоїх Янголів на всіх рівняннях Всесвіту. Дякуємо Тобі Богородице, Дякуємо Тобі, Архангеле Михаїле.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА за ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ і за ТИХ, ХТО ЇХ ЧЕКАЄ:
Боже Правий, Боже Милосердний.
Прошу Тебе, пролий Світло Любові Твоєї на ситуації, пов’язані із безвісті зниклими у цій війні.
Де б не були Душі ціх людей – на Небі, чи на Землі, підтримай їх. Приведи всі ці історії Долей Людських до логічної розв’язки, ясності та порозуміння: живі хай повернуться додому, мертві хай знайдуть свій прихисток в обіймах Твоїх.
Підтримай рідних, які чекають, які шукають, які втомилися від невідомості. Так, вони проходять свій шлях терпіння і віри, надій і сподівань.
Просимо тебе, Боже, прояви Милість свою та, якомога скоріше дай вісточки тим, хто чекає. Дай їм сил дочекатися і прийняти в свою реальність Твою Волю та Любов.
Віримо в силу та мудрість Твою. Дякуємо за Любов та Милосердя.
Амінь
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА ЗА ТИХ, ХТО ПОМЕР ПІД ЧАС ВІЙНИ В УКРАЇНІ
Мати Божа! Пресвята Богородице!
Ти милосердна та благочестива. Ти приймаєш Душі людей і даруєш їм нове життя на небі.
Молю тебе прийняти Душі тих людей, хто загинув під час війни в Україні. Обійми їх своєю материнською Любов’ю. Дай їм сил піднятись до самого серця Бога Творця, щоб отримати його прощення та ласку.
Прошу тебе зроби Душі цих людей своїм військом Світла. Вірю, що вони стали нашими Ангелами Охоронцями і зараз оберігають нас на небі.
Дякую кожній Душі, що ми були і залишаємось з вами українцями. Ви зараз покинули свої фізичні тіла і нехай Світло моєї Душі та пам’ять про вас допоможе вам знайти шлях до Бога.
Світла пам’ять та низький уклін вам.
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА за МИР та БАТЬКІВЩИНУ
Боже, Владико і Царю народів! Просимо Тебе, наповни нас силою Твого Духа. Даруй спокій нашим серцям, помнож покладання надії на Твою любов. Збуди в нашому народі прагнення до миру і добра. Вчини нас здатними творити наше спільне майбутнє.
Боже, хай Святий Дух перетворює обличчя нашої землі і укріплює Твій народ. Хай Він допомагає нам зберегти Твоє Царство в особистому і сімейному житті кожної людини, в житті суспільства і держави.
Бережи нас від егоїзму. Не дозволь, щоб ті, хто сильніший, нехтували слабшими. Захисти нас від ненависті та упередженості до людей інших поглядів на життя. Навчи нас перемагати зло, але в той же час бачити брата в людині, який чинить погане, і не позбавляти його можливості прийти до Бога. Навчи кожного з нас помічати власну провину, а не шукати сучок в оці ближнього. Навчи нас бачити добро скрізь, де воно є; надихни нас ревно берегти його, підтримувати й відважно захищати.
Збережи нас від участі у брехні, яка губить мир. Дай нам мужність жити згідно з правдою. Даруй нам хліб насущний. Благослови наш труд, Боже, Владико і Царю народів!
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏
МОЛИТВА за УКРАЇНУ
Любий, Праведний и Милосердний, мій Боже!
Ти Всесильний, Ти Всемогутній, Ти даруєш та забираєш життя. Дякую і славлю Тебе, мій Боже, всім серцем та Душею.
Ти заступаєшся за Україну, робиш все можливе і неможливе, щоб здолати ворога і зупинити цю війну. Дякую тобі за це.
Прошу Тебе, Господи, допоможи швидко здолати ворога, який прийшов з метою воювати і нищити все живе на моїй святій землі. Благослови всіх нас в цей дуже важкий час, благослови людей з усього світу, які допомогають у будь-який спосіб українцям, благослови людей, які моляться за Україну, за спокій, мир і нашу Перемогу.
Дай нам сили пережити всі ці жахіття і вийти з них ще сильнішими, мудрішими та стати непереможними. Боже, Творцю Небесний та земний, залишайся з нами у всьому і всюди, щоб твоя Благодать допомагала нам долати всі ці випробування та прийти якнайшвидше до Перемоги України.
Бережи Україну, її цілісність, не дай ані жодного шматочка цієї святої землі ворогові. Нехай наша Україна стане квітучим прикладом Гідності, Слави та Честі для всього світу, всієї землі. Нехай зникнуть наші вороги, які прийшли на нашу землю, бо ми боронимо свою державу, яку нам залишили наші героїчні Предки. Нехай вони повернуться до себе додому та перестануть воювати з нами. Ми на своїй споконвічній Землі. Бережи, Боже, всіх громадян України живими та здоровими.
Бережи наших Мужніх Захисників та Захисниць, постав Янголів Охоронців над кожним, щоб оберігали їх. Бережи нашого Президента та всіх представників влади, які зараз відстоюють інтереси українців, які виборюють нашу Перемогу на різних рівнях. Дай їм свою підтримку та Мудрість і сміливість у рішеннях.
Покажи Свою Силу та Могутність у захисті українського народу.
Боже, у Тобі наша Сила, Гідність і Слава. Віримо у твою Любов до нас!
Дякуємо і Славимо Тебе!
АМІНЬ!
🙏🙏🙏🙏🙏

Footer.php