Україна переможе!

22/02/2022 Off By admin
💛💙 Те, що відчуваю зараз 💛💙
Ми маємо гаряче серце, холодну голову, відчуваємо плече один одного. Наші серця бьються в унісон, створюючи Єдиний Ритм Єдиної України від пересічного українця до президента. Це дуже потужно!
І це найцінніший скарб, який ми з вами маємо!!!
В продовж всієї нашої історії, ми загартовані Вогнем і Мечем .. здається, жоден народ на Землі не має такого гатунку… Жоден!!!
Згодна з Ліною Костенко: “в умовах сучасного світу, їй (нам, Україні) немає ціни”. Так, ми – найцінніший скарб сучасного світу!
Щурі біжать з корабля. Хай навіть не повертаються, бо хто не любить Україну щиро всім своїм серцем, той немає майбутнього тут! Це Закон Всесвіту! Подібне притягує до себе подібне і, звісно ж, відштовхує неподібне до себе.
Україна злітає! 🚀💛💙✨ І покаже світові, де і як “ставити перший крок”(с). Хто не з нами, відійдіть на безпечну відстань!
Звернення президента та міністра оборони – гідні і достойні.
Ми – спокійні.. а це означає, що готові до всього. І навіть молимося, щоб все це скоріше закінчилося, бо вісім років нам намагалися зв’язати руки.. Тепер вони вільні! Вільні руки вільного народу.
І від нашого спокою трясуться руки ворога, який намагається побачити нас через оптику прицілу. Його подих нерівний, він втрачає розсудливість. Холодний піт тече по його спині.. Він дуже наляканий.. Його дії схожі на судоми і передсмертні конвульсії. Так.. саме так.. передсмертні.. і це означає, що він вже програв.
До нашої перемоги у цій брудній війні, яку розпочали не ми, залишився один останній крок… Я так відчуваю…
І він скоро станеться. Він вже відбувається. Відчуйте це своїм Серцем!
А майбутнє України чисте, світле і прекрасне!
Мої відчуття і прогнози з 2014 не змінилися!
Наше майбутнє таке ж чисте і прекрасне, як сьогоднішнє Небо над Україною! 💛💙
Сьогодні 22_й місячний день – Золотий ключик. Мій улюблений. Бо інфа, що приходить сьогодні, Магічна! Це ✨🔑✨, що Відкриває Потаємні Двері у Новий Світ! Наш Світ, який ми творимо своїми думками, почуттями і діями!
Вчу всіх дослуховуватися до ідей і думок, які приходять до нас саме цього дня. То ж.. це і стало приводом для написання цього посту нафейбуці)) дублюю його сюди))
Всім ДобРА!
Ваша Зірка Ра))
💛💙
Слава Україні!
Героям Слава!
💛💙✌️
А фото – з мого архіву)

22.02.2022

Footer.php